BOON - Lombardiában készültek és versenyeztek

HOTE Cycling Team - Dovák Dávid M1 P3 #hotesport #hote #cyclingpeople #cxob  | Facebook
HOTE Cycling Team - Dovák Dávid M1 P3 #hotesport #hote #cyclingpeople #cxob | Facebook

Szatmáry András és Nagy Csenge Borsod MTB Series bajnoka – BringaSport

Dovák Dávid, Author at Decathlon Blog – Page 3 of 3

Vasárnap Miskolc lesz a cyclocross kerékpározás „fővárosa” | Csillagpont  Rádió Miskolc - Egészség- és sportrádió
Vasárnap Miskolc lesz a cyclocross kerékpározás „fővárosa” | Csillagpont Rádió Miskolc - Egészség- és sportrádió

Dovák Krisztián ismét Fehérkő-lápa bajnoka! | Kerékpár magazin - Bikemag.hu  - Hírek, tesztek, versenyek
Dovák Krisztián ismét Fehérkő-lápa bajnoka! | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Rajtlista

HOTE Cycling Team - Cyclo-Cross OB Kecskemét 2020. Dovák Dávid a Master1  korcsoportban a 4. helyen végzett. Gratulálunk Dávid! #hotecycling  #cyclingpeople #cyclocross #kiezasrac Fotó: Bak Ferenc | Facebook
HOTE Cycling Team - Cyclo-Cross OB Kecskemét 2020. Dovák Dávid a Master1 korcsoportban a 4. helyen végzett. Gratulálunk Dávid! #hotecycling #cyclingpeople #cyclocross #kiezasrac Fotó: Bak Ferenc | Facebook

CrosSzekszárd – BringaSport

Trónfosztás” a miskolci cyclo-cross kerékpáros országos bajnokságon |  Miskolc Megyei Jogú Város
Trónfosztás” a miskolci cyclo-cross kerékpáros országos bajnokságon | Miskolc Megyei Jogú Város

Ózdi Kerékpáros Egyesület » Kissé hűvös és esős időben, de jó hangulatú  versenyek a voltak a Bíben-völgyben a BMTBB első futamán
Ózdi Kerékpáros Egyesület » Kissé hűvös és esős időben, de jó hangulatú versenyek a voltak a Bíben-völgyben a BMTBB első futamán

Foghatják a fejüket a kerékpárosok: jövő tavasz előtt biztos nem javul a  helyzet
Foghatják a fejüket a kerékpárosok: jövő tavasz előtt biztos nem javul a helyzet